רכבת ישראל סוגרת קווים לצורך ביצוע עבודות תשתית. בסוף השבוע ייסגרו קווים בצפון הארץ ללילה אחד, ובשבוע הבא ייסגרו קווים בדרום למשך כמה ימים.
הפסקת התנועה בקו קריית מוצקין - נהריה
קו קריית מוצקין - נהריה ייסגר לתנועת רכבות החל מהלילה (ה', 16.8.07) בשעה 23:30 ועד למחרת (ו') בשעה 05:00 בבוקר. הסגירה מתבצעת לצורך עבודות הנדסה להכפלת המסילה. בפרק זמן זה, תחלנה או תסיימנה כל הרכבות בקו את נסיעתן בקריית מוצקין, ולא תתאפשר נסיעה ברכבת מ/אל עכו ונהריה.
הרכבת האחרונה לעכו ולנהריה, שעל-פי לוח הזמנים הרגיל מתחילה את נסיעתה בנתב"ג בשעה 23:23 ועוצרת בת"א מרכז בשעה 23:40, תסיים את נסיעתה בקריית מוצקין בשעה 01:15. רכבת זו לא תמשיך לעכו ונהריה. הרכבת האחרונה מנתב"ג תיכנס לנהריה בשעה 23:02.
ביום ו' (17.8.07), רכבות הלילה מנהריה ומעכו, שעל-פי לוח הזמנים הרגיל מתחילות את נסיעתן בנהריה בשעות 01:02, 02:02, 03:02 ו-03:52 עוצרות בעכו בשעות 01:09, 02:09, 03:09 ו-03:59, תחלנה את נסיעתן בקריית מוצקין. רכבות אלו לא תופעלנה מנהריה ומעכו.
רכבות הלילה לעכו ולנהריה, שעל-פי לוח הזמנים הרגיל עוצרות בעכו בשעות 02:40, 03:32 ו-04:32 ומסיימות את נסיעתן בנהריה בשעות 02:50, 03:40 ו-04:40, תסיימנה את נסיעתן בקריית מוצקין.
הפסקת התנועה בקו קריית גת - דימונה
בתוך כך, בשבוע הבא, החל מיום ב' (20.8.07) בשעה 10:00 ועד ליום א' (26.8.07) בשעה 04:00 ייסגרו חלק מקווי הדרום לצורך עבודות הנדסה להכפלת המסילה. במהלך פרק זמן זה, כל הרכבות בקו תחלנה או תסיימנה את נסיעתן בלוד, ולא תתאפשר נסיעה ברכבת מ/אל קריית גת, להבים, באר שבע ודימונה.
שתי רכבות אחרונות תופעלנה בקו ביום ב' - דרומה וצפונה. הרכבת האחרונה לכיוון דרום תעצור בקריית גת בשעה 09:03, בלהבים בשעה 09:22, ובבאר שבע צפונה בשעה 09:33. היא תסיים את נסיעתה במרכז באר שבע בשעה 09:42. הרכבת האחרונה לכיוון צפון תחל את נסיעתה במרכז באר שבע בשעה 08:27, תעצור בבאר שבע צפונה בשעה 08:34, בלהבים בשעה 08:43, ובקריית גת בשעה 09:03. רכבת זו תמשיך את נסיעתה צפונה על-פי לוח הזמנים הרגיל.
הרכבות הראשונות שתופעלנה בקו ביום א' יהיו דרומה וצפונה. הרכבת הראשונה לכיוון דרום תחל את נסיעתה במרכז תל אביב בשעה 05:45, תעצור בקריית גת בשעה 06:43, בבאר שבע צפונה בשעה 07:17, ותסיים את נסיעתה במרכז באר שבע בשעה 07:25. הרכבת הראשונה לכיוון צפון תחל את נסיעתה במרכז באר שבע בשעה 05:27, תעצור בבאר שבע צפונה בשעה 05:34, בלהבים בשעה 05:43, ובקריית גת בשעה 06:03. היא תמשיך את נסיעתה צפונה על-פי לוח הזמנים הרגיל.